TEKA we wrześniu

Szanowni Państwo!

Studenci etnologii i teologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika zapraszają studentów i doktorantów na TEKĘ, czyli Teologiczno-Etnologiczną Konferencję Akademicką. Temat tegorocznej, inauguracyjnej edycji brzmi „Człowiek – istota religijna”.

Uczestnicy konferencji podejmą szeroką refleksję nad człowiekiem jako istotą religijną, odnosząc się do rozmaitych wymiarów wiary i wierzeń. Tematyka ta wydaje się być najbardziej związana z naukami teologicznymi i etnologicznymi, jednak organizatorzy zakładają, iż konferencja będzie interdyscyplinarna i zachęcają do udziału także zainteresowanych studentów innych kierunków.
Oto podstawowe informacje dotyczące konferencji oraz karta zgłoszeniowa.
W imieniu wszystkich organizatorów zachęcam do udziału! Pozdrawiam serdecznie,
Anna Kmieć
KNSEiAK UMK
organizator TEKA

Jedna odpowiedź na „TEKA we wrześniu

1. Joanna pisze:

Bardzo mnie zaintrygował wasz artykuł, będę zaglądał tu częściej.