Szlachetna Paczka – relacja z wręczenia paczki i podziękowania :)

logo_szlachetna_paczka2

 

 

 

Szanowni Państwo,

Dziś w południe przekazaliśmy Szlachetną Paczkę dla wybranej przez nas Rodziny – Stasia i jego Mamy Jolanty. ”Paczkę” a w zasadzie – “paczki” – ponieważ dzięki Państwa zaangażowaniu zebraliśmy 12 kartonów wszystkich potrzebnych Rodzinie rzeczy (jedzenie, kosmetyki, chemia, ubrania, zabawki, książki, bony na zakupy, pościel, ręczniki… itp.).
Rodzina otrzymała od nas także łóżko.

Chcielibyśmy podziękować tym, którzy włączyli się w naszą akcję – przede wszystkim przynosząc dary – Kadrze Naukowej i Pracownikom KEiAK UMK oraz Studentom.

Nieoceniona była także pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia. Nie sposób wymienić w tym miejscu wszystkich, którzy okazali nam swoje wsparcie, ale jesteśmy szczególnie wdzięczni osobom, które pomogły nam logistycznie: Pani Małgorzacie Gimińskiej za cierpliwość w przyjmowaniu kolejnych paczek i reklamówek z podarunkami i udostępnienie pomieszczenia do magazynowania rzeczy i Panu Arturowi za zorganizowanie niezbędnych do pakowania kartonów.

Szczególnie dziękujemy także Natalii i Dawidowi z trzeciego roku etnologii za nieocenioną pomoc w pakowaniu i dzisiejszy wspólny transport paczek do Rodziny.

Radość Pani Jolanty i podekscytowanie czteroletniego Stasia przy rozpakowywaniu kolejnego kartonu i składaniu wymarzonego garażu-zabawki są dla nas najlepszym prezentem i dowodem na to że naprawdę warto pomagać.

Z świątecznym pozdrowieniem,

Organizatorzy projektu
Paweł Rudziński (Wiceprezes KNSEiAK UMK)
Anna N. Kmieć

1234 123

Ten wpis został opublikowany w kategorii KNSE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>