Warsztaty – Prosię w ogniu. Weselne leporello.

13224237_1256628444365602_740439418_o

Serdecznie zapraszamy na warsztaty – “Prosię w ogniu. Weselne leporello”, które organizujemy w ramach Dni Wydziału Nauk Historycznych.

Warsztaty plastyczno-etnologiczne z teoretycznym wstępem, plastycznym rozwinięciem, wspólnym zakończeniem i soundtrackiem “pod nóżkę”.
Wymagane poczucie humoru i ogólna wesołość (ale bez wspomagania) :) .
Podczas warsztatów zapoznamy się z najnowszymi trendami w weselu polskim, z tym w jaki sposób robi się leporello, a także dlaczego może być nieskończenie długie… .

Warsztaty poprowadzi doktorantka na Wydziale Sztuk Pięknych UMK Dominika Czerniak (oraz zarówno studentka etnologii) przy pomocy studentów.

Spotykamy się w poniedziałek (16.05) o godzinie 13 w holu głównym Collegium Humanisticum.

UWAGA: liczba miejsc ograniczona!(zapisy: https://www.facebook.com/events/1066716296699747/)

Do zobaczenia! :)