Studenci i Doktoranci!

Rok akademicki rozpoczął się na dobre a my ruszamy z nowym projektem! Chcemy, aby na profilu facebookowym i stronie internetowej naszego Koła Naukowego regularnie pojawiały się pisane przez Was recenzje filmów, książek i wystaw (związanych z etnologią/antropologią kulturową, oczywiście).
Czytacie, oglądacie, odwiedzacie – podzielcie się z nami swoimi wrażeniami (niekoniecznie pozytywnymi), refleksjami po lekturze książki, obejrzeniu filmu, odwiedzeniu wystawy…!

Zasady:

1. Piszecie recenzję i przesyłacie ją na adres koordynatora projektu.

2. Nadesłana recenzja zostanie opublikowana na profilu facebookowym i stronie internetowej naszego Koła Naukowego.

3. Ważne – Autor może zażyczyć sobie, aby opublikować jego recenzję pod pseudonimem (wówczas imię i nazwisko pozostaje jedynie do wiadomości koordynatora).

4. Recenzja powinna mieć objętość max. 2000 znaków.

Stwórzmy wspólnie platformę wymiany opinii, dzielmy się swoimi przemyśleniami, polecajmy sobie nawzajem ciekawe książki, filmy i wystawy! Projekt trwa przez cały semestr zimowy, a zatem czekamy cały czas na Wasze teksty. Nadsyłajcie a będziemy je publikować regularnie.

Ogłoszenie zostało zamieszczone także na profilu facebookowym Koła Naukowego - zachęcamy do odwiedzenia strony i lajkowania! :)

mgr A. Kmieć
Koordynator projektu
e-mail: aniamail87@o2.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii KNSE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>