ETNOKOLĘDOWANIE 2016

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia.
Kontynuując tradycję Koło Naukowe Studentów i Doktorantów Etnologii i Antropologii Kulturowej organizuje spotkanie poświęcone wspólnemu kolędowaniu.

W związku z tym, serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników naukowych Katedry oraz studentów na spotkanie, które odbędzie się 19 grudnia o godzinie 18:00 w holu Collegium Humanisticum.

W ramach spotkania prosimy, aby każdy rok przygotował minimum 3 mało znane kolędy bądź pastorałki.

Prosimy również przygotować większą ilość egzemplarzy wybranych propozycji dla pozostałych uczestników.

Pierniczki oraz inne słodkie pomysły są mile widziane. :)

Serdecznie zapraszamy!

Natalia Damrat