III Międzyuczelniana Konferencja Antropologiczna

Już 22 stycznia rozpocznie się III Międzyuczelniana Konferencja Antropologiczna organizowana w tym roku przez Studenckie Koło Naukowe Etnologów przy Katedrze Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Wrocławskiego, zatytułowana “Pomiędzy  teorią a praktyką, metoda w terenie”.

To pierwsza widomość w zakładce “Polecane” na naszej stronie. Od tej pory będziemy zamieszczać tam informacje o interesujących naszym zdaniem wydarzeniach, publikacjach czy stronach interenetowych wartych odwiedzenia. Więcej informacji na plakacie:

III Międzyuczelniana Konferencja Antropologiczna