Rozstrzygnięcie konkuru

Po zaciętej dyskusji zarządu i głębokim namyśle wybraliśmy nowe logo dla naszego koła. Uczestnicy konkursu zostali o naszej decyzji poinformowani drogą e-mailową. W ciągu najbliższych dni zwycięski projekt zostanie zaprezentowany na niniejszej stronie. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace!

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z informacją o konferencji Cultural Problems of the Contemporary World organizowaną przez Katedrę Etnologii i Antropologii Kulturowej UMK oraz Koło Naukowe Studentów Etnologii UMK, która odbędzie się w dniach 11-15 października 2009 roku. Wszelkie potrzebne informacje oraz formularz aplikacyjny dostępne są pod powyższym linkiem.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ogłoszeniem dotyczącym czwartej edycji imprezy “Etniczny Zawrót Głowy” i zapraszamy do współpracy przy jej organizacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KNSE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>