Nowa strona KNSE

Z radością informujemy, że uruchomiliśmy nową wersję strony internetowej Koła Naukowego Studentów Etnologii UMK w Toruniu. Dzięki niej na bieżąco będziemy informować o działalności Koła oraz ciekawych wydarzeniach ze świata etnologii.

Do budowy strony użyliśmy silnika WordPress. Przystosowaliśmy również do swoich potrzeb szablon WyntonMagazine. Główną zaletą nowego rozwiązania jest prostota obsługi – możliwość edycji zawartości bez znajomości języka HTML. Umożliwi to każdemu członkowi KNSE publikację materiałów.

Starą wersję strony można obejrzeć pod adresem: www.etnokolo.umk.pl/starawersja.

Obecna witryna jest wciąż w trakcie konstrukcji. Jesteśy w trakcie eliminacji błędów, uzupełniania treści i dodawania kolejnych funkcjonalności. Zapraszamy do częstych odwiedzin!

Ewentualne błędy i sugestie prosimy zgłaszać na adres administratora: m.kopczynski@stud.umk.pl.

Ten wpis został opublikowany w kategorii KNSE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Nowa strona KNSE

  1. baciar pisze:

    Świetna inicjatywa. Strona funkcjonalna, czytelna i nie rażąca nadmiarem kolorów. Przyjemnie się ją przegląda, a i treść nie bagatelna. Powodzenia w dalszym rozbudowywaniu witryny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>